U Hájenky - Prodej domů Lipno
Exkluzivní projekt pasivních dvojdomů v nádherné přírodě v obci Lipno nad Vltavou.

Unikátní projekt naprojektovalo a staví architektonické studio PLANPOINT s.r.o., které má za sebou řadu realizací, stavební a projekční řešení. Reference najdete pod odkazem níže:    


Projekt U Hájenky tvoří 30 pasivních apartmánových domů u budované sjezdovky o dispozici 4+kk a ploše 130 m² v dokončeném stavu. Jedná se o konstrukci difuzně otevřených staveb, unikátního německého dodavatele STEICO, šetrných k životnímu prostředí. Každá jednotka má vlastní rozlehlou zahradu, parkování pro 2 automobily, a je postavena tak, aby z terasy vynikly výhledy na okolní krajinu.


Rukopis architektonického studia PlanPoint s.r.o. přináší jedinečný moderní vzhled se zachováním tradičními rysů respektujících okolní přírodu.

Ve standardu každého symetrického dvojdomu luxusní obklady Marazzi, sanitární keramika značek Laufen a Kaldewei, dlažba s dýhou nebo kamenem ve Skandinávském stylu - to jen část toho, na co se můžete těšit.


Developerský projekt nabízí bydlení v rozmanité šumavské přírodě, téměř na břehu vodní nádrže Lipno, v bezprostřední blízkosti nově vznikající sjezdovky, přitom v naprostém klidu okolního lesa.

Právě lokalita skýtající rekreační vyžití po celý rok činí z tohoto projektu opravdový unikát. Lyžování na svahu, kam se dá dojít přímo z domů pěšky, vodní sporty, turistika, cyklistika, lední i in-line bruslení - jen málo míst v České republice nabízí podobné celoroční vyžití.

Objednejte se na den otevřených dveří

Stavba probíhá!

V tuto chvíli máme již hrubou stavbu některých domů, dokončujeme komunikaci včetně inž. sítí.

Prodej zahájen

V rámci předprodeje je již zarezervováno 9 domů, ostatní domy z první etapy čekají právě na vás.

Sledujte nás na sociálních sítích, kde se dozvíte další informace z probíhající stavby: