U Hájenky - Apartmány Lipno nad Vltavou
Exkluzivní projekt pasivních dvojdomů v nádherné přírodě v obci Lipno nad Vltavou.

Jedno video vydá za tisíc slov:

Objednejte se na den otevřených dveří,

který proběhne v pondělí 6. 7. 2020.

Je připraven vzorový dům, který vám rádi představíme.

Další dny otevřených dveří se konají každou neděli a to až do konce prázdnin.

Domy rychle ubývají. Ten svůj můžete užívat již příští sezonu.

Projekt U Hájenky tvoří 30 pasivních apartmánových domů u budované sjezdovky o dispozici 4+kk a ploše 130 m² v dokončeném stavu. Jedná se o konstrukci difuzně otevřených staveb unikátního německého dodavatele STEICO šetrných k životnímu prostředí. Každá jednotka má vlastní rozlehlou zahradu a parkování pro 2 automobily a je postavena tak, aby z terasy vynikly výhledy na okolní krajinu.

Rukopis architektonického studia PlanPoint s.r.o. přináší jedinečný moderní vzhled se zachováním tradičních rysů respektujících okolní přírodu. 

Partnerem v dodávce hlavní stavební části je společnost Avanta Systeme, která je renomovaným hráčem  na trhu dřevostaveb

Ve standardu každého symetrického dvojdomu jsou luxusní obklady Marazzi, sanitární keramika značek Laufen a Kaldewei, dlažba s dýhou nebo kamenem ve skandinávském stylu - to je jen část toho, na co se můžete těšit.

Developerský projekt nabízí bydlení v rozmanité šumavské přírodě, téměř na břehu vodní nádrže Lipno, v bezprostřední blízkosti nově vznikající sjezdovky, přitom v naprostém klidu okolního lesa.

Právě lokalita skýtající rekreační vyžití po celý rok činí z tohoto projektu opravdový unikát. Lyžování na svahu, kam se dá dojít přímo z domů pěšky, vodní sporty, turistika, cyklistika, lední i in-line bruslení - jen málo míst v České republice nabízí podobné celoroční vyžití.

Podívejte se na rozhovor s hlavním architektem projektu Danielem Němečkem nebo na rozhovor s managerem stavby Filipem Fritscherem:

Objednejte se na den otevřených dveří!

Stavba probíhá!

V tuto chvíli jsou již některé domy hotové. Dokončujeme komunikaci včetně inženýrských sítí.

Rezervováno již 19 apartmánů!

Je již zarezervováno 19 jednotek, u ostatních však máte stále ještě možnost výběru umístění a vybavení.

Sledujte nás na sociálních sítích, kde se dozvíte další informace z probíhající stavby:

Unikátní projekt naprojektovalo a staví architektonické studio PLANPOINT s.r.o., které má za sebou řadu realizací, stavební a projekční řešení.