U Hájenky - Prodej domů Lipno
Exkluzivní projekt pasivních dvojdomů v nádherné přírodě v obci Lipno nad Vltavou.


Vážení přátelé projektu "U Hájenky". Dny otevřených dveří nějakou dobu organizovat nebudeme. Pokud si ale chcete místo a domy prohlédnou individuálně, je to možné. Kdykoliv, po předchozí domluvě (+420 777 760 980), se vám bude někdo z nás věnovat. Individuálně, "bezdotykově". :-) 

Zkuste využít období rozjímání k procházce v přírodě, na čerstvém vzduchu a se zajímavou pointou ...

Těšíme se na vás.

Tým "U Hájenky"


Unikátní projekt naprojektovalo a staví architektonické studio PLANPOINT s.r.o., které má za sebou řadu realizací, stavební a projekční řešení. Reference najdete pod odkazem níže:    


Projekt U Hájenky tvoří 30 pasivních apartmánových domů u budované sjezdovky o dispozici 4+kk a ploše 130 m² v dokončeném stavu. Jedná se o konstrukci difuzně otevřených staveb, unikátního německého dodavatele STEICO, šetrných k životnímu prostředí. Každá jednotka má vlastní rozlehlou zahradu, parkování pro 2 automobily, a je postavena tak, aby z terasy vynikly výhledy na okolní krajinu.


Rukopis architektonického studia PlanPoint s.r.o. přináší jedinečný moderní vzhled se zachováním tradičními rysů respektujících okolní přírodu. 

Partnerem v dodávce hlavní stavební části je společnost Avanta Systeme, která je renomovaným hráčem na trhu dřevostaveb. 

Ve standardu každého symetrického dvojdomu luxusní obklady Marazzi, sanitární keramika značek Laufen a Kaldewei, dlažba s dýhou nebo kamenem ve Skandinávském stylu - to jen část toho, na co se můžete těšit.


Developerský projekt nabízí bydlení v rozmanité šumavské přírodě, téměř na břehu vodní nádrže Lipno, v bezprostřední blízkosti nově vznikající sjezdovky, přitom v naprostém klidu okolního lesa.

Právě lokalita skýtající rekreační vyžití po celý rok činí z tohoto projektu opravdový unikát. Lyžování na svahu, kam se dá dojít přímo z domů pěšky, vodní sporty, turistika, cyklistika, lední i in-line bruslení - jen málo míst v České republice nabízí podobné celoroční vyžití.


Podívejte se na rozhovor s hlavním architektem projektu, Danielem Němečkem:

Nebo na rozhovor s managerem stavby Filipem Fritscherem:

Objednejte se na den otevřených dveří

Stavba probíhá!

V tuto chvíli máme již hrubou stavbu některých domů, dokončujeme komunikaci včetně inž. sítí.

Rezervováno již 13 domů!

Je již zarezervováno 13 jednotek, u ostatních však máte stále ještě možnost výběru umístění a vybavení.

Sledujte nás na sociálních sítích, kde se dozvíte další informace z probíhající stavby: