O projektu

Zelený projekt investičních domů v pasivním standardu

Jedná se o konstrukci difuzně otevřených staveb unikátního německého dodavatele STEICO šetrných k životnímu prostředí. Velmi intenzivní úsilí jsme věnovali i výběru partnera v dodávce tohoto systému. 

Domy nabízí špičkovou vzduchotechniku, inovativní dřevovláknitou izolaci STEICO, podlahové vytápění, nástěnné klimatizační jednotky, finální povrchy stěn a stropů, dlažby, luxusní obklady Marazzi nebo třeba sanitární keramiku značek Laufen a Kaldewei.

Budete šetrní k životnímu prostředí i k vlastnímu zdraví. Všechny použité materiály jsou certifikované, zdravotně nezávadné a recyklovatelné.

Maximální množství energie pochází z obnovitelného zdroje a je maximálně využívána rekuperace tepla. To vše již ve standardu zajišťuje následný velmi levný a zdravý provoz stavby. Jako další zdroj vytápění mohou sloužit krbová kamna.

Nemovitost je také skvělou investiční příležitostí. Nabízí se kombinace vlastního užívání domu s krátkodobým pronájmem, ke kterému vám rádi zajistíme kompletní správu a údržbu.

Získáte tak pravidelný příjem po celý rok, možnost vlastní dovolené kdykoliv během roku a rozumnou návratnost investice.

Projekt U Hájenky tvoří 15 dvojdomů o dispozici 4+kk a ploše 130 m2, z nichž každý je součástí dvojdomu a vy si tak můžete vybrat ze dvou prostorových uspořádání.

Dispoziční řešení tvoří dvě podlaží a podkrovní prostor, který lze využít jako ložnici nebo klasickou půdu. V severní části domu je situovaný skladový prostor pro kola, lyže a zahradní náčiní.

Každá jednotka má vlastní rozlehlou zahradu a parkování a je postavena tak, aby z terasy vynikly výhledy na okolní krajinu.

Na přání klienta lze dokončení provést i v nadstandardním provedení, a to včetně veškerého interiérového vybavení, kuchyně, nábytku a osvětlení.

Součástí nadstandardní varianty je krbová vložka, předokenní žaluzie, rekuperace vzduchu a fotovoltaické panely. Specialitou pak může být zabudování hypoxické terapie simulující vysokohorské prostředí přímo v ložnici.

Dispozice domu je přizpůsobena pro pobyt dvou rodin s dětmi.

V přízemí je kromě závětří a zádveří také koupelna se sprchou a WC, velká kuchyně a pobytový prostor napojený na terasu. Ve druhém podlaží jsou tři plnohodnotné ložnice a velká koupelna se sprchou, vanou a WC. Pro zájemce je zde možnost využít ještě třetí podlaží a to jako rozšíření ložnic o "spací " patro. Ve třetím podlaží jsou rovněž umístěny některé technologie domu.

Dům je připraven na vestavby mnoha užitečných zařízení, ať již je to místo na pračku se sušičkou, které je aktivně odvětrávané, nebo příprava pro klimatizační jednotku atp.