O projektu

Jedná se o konstrukci difuzně otevřených staveb šetrných k životnímu prostředí. Velmi intenzivní úsilí jsme věnovali i výběru partnera v dodávce tohoto systému. 

Domy nabízí špičkové technické řešení, inovativní dřevovláknitou izolaci, podlahové vytápění, nástěnné klimatizační jednotky, finální povrchy stěn a stropů, dlažby, luxusní obklady Marazzi nebo třeba sanitární keramiku od renomovaných značek.

Budete šetrní k životnímu prostředí i k vlastnímu zdraví. Všechny použité materiály jsou certifikované, zdravotně nezávadné a recyklovatelné.


Projekt U Hájenky tvoří 3 chalupy z nichž každá obsahuje dvě jednotky o dispozici 4+kk a ploše 130 m2 a vy si tak můžete vybrat ze dvou prostorových uspořádání.

Dispoziční řešení tvoří dvě podlaží a podkrovní prostor, který lze využít jako ložnici nebo klasickou půdu. V severní části domu je situovaný skladový prostor pro kola, lyže a zahradní náčiní.

Každá jednotka má vlastní rozlehlou zahradu a parkování a je postavena tak, aby z terasy vynikly výhledy na okolní krajinu.

Dispozice domu je přizpůsobena pro rekreaci dvou rodin s dětmi.

V přízemí je kromě závětří a zádveří také koupelna se sprchou a WC, velká kuchyně a pobytový prostor napojený na terasu. Ve druhém podlaží jsou tři plnohodnotné ložnice a velká koupelna se sprchou, vanou a WC. Pro zájemce je zde možnost využít ještě třetí podlaží a to jako rozšíření ložnic o "spací " patro. Ve třetím podlaží jsou rovněž umístěny některé technologie domu.

Dům je připraven na vestavby mnoha užitečných zařízení, ať již je to místo na pračku se sušičkou, které je aktivně odvětrávané, nebo příprava pro klimatizační jednotku atp.